Для ефективної роботи настінних кондиціонерів їм потрібно регулярне обслуговування. Якщо нехтувати цим сервісом, спліт-система в будь-який момент може вийти з ладу. Тому, заощадивши кошти на обслуговування одного разу, ви ризикуєте витратити ще більше грошей на покупку нового кондиціонера. Не тішить така перспектива? Тоді вам потрібне технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі від компанії Кліматехнік.

технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі

Скористайтеся послугою професійного обслуговування будь-яких кондиціонерів від досвідчених майстрів, які працюють по місту Запоріжжя та області. Наші фахівці надають комплексні послуги та здійснюють весь спектр робіт, гарантуючи бездоганний сервіс та високий професіоналізм. Звернувшись у Кліматехнік, ви будете впевнені, що ваша кліматична техніка прослужить вам надійно не один рік!

Коли потрібно проводити технічне обслуговування кондиціонера?

Регламент обслуговування кліматичного обладнання, рекомендований виробниками, складає один рік. Але, якщо приміщення має специфічне використання, монтажник має право скоригувати цю періодичність та збільшити кількість обслуговувань на рік.

Вам потрібно звернутися до нас, якщо:

 • кондиціонер не охолоджує належним чином;
 • повітряний потік кондиціонера став менше або переривчастий;
 • у приміщенні з’явився сторонній, неприємний запах;
 • з’явився лід на будь-яких вузлах обладнання;
 • збільшився шум від роботи, або з’явилась вібрація пристрою;
 • минув 1 рік з моменту останнього обслуговування.
технічне обслуговування кондиціонерів

Перелік робіт ТО кондиціонерів

Компанія Кліматехнік проводить технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі у наступному форматі:

 1. Візуальний огляд обладнання на наявність поломок.
 2. Мийка фільтрів внутрішнього блоку.
 3. Мийка теплообмінника внутрішнього блоку.
 4. Мийка вентилятора внутрішнього блоку.
 5. Мийка теплообмінника зовнішнього блоку.
 6. Мийка вентилятора зовнішнього блоку.
 7. Перевірка тиску та робочих температур.
 8. Чистка дренажної системи.
 9. Обробка антибактеріальним очищувачем.
 10. Заправка та ремонт теплоізоляції кондиціонера (доп. послуга за потребою).

Працівниками використовується спеціальний засіб для чищення кондиціонерів. Він знищує грибки та бактерії, а також видаляє забруднення на випарнику кондиціонера. Містить активні речовини та очищає випарник від забруднень, відкладень пилу та нальоту. Але саме головне, він знищує грибки, бактерії (Staphylococcus.aureus ATCC 25923, Candida albicans NTCC 885-635) та видаляє тухлий запах.

Кліматехнік технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі

Ціни

З чого розраховують вартість обслуговування або ремонту кондиціонерів? В першу чергу виконавець робіт дивиться на холодопродуктивність обладнання. На побутову спліт-систему до 5 кВт доведеться викласти одну суму, а на прилад від 5 кВт – іншу. Чим більше потужність, тим вище ціна.

Розрахунок вартості ТО мульти-спліт системи спирається на кількість внутрішніх блоків. Розрахунок вартості ТО центральних систем кондиціонування теж спирається на їх тип та потужність по холоду. Збільшення тарифів за технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі може статися в наступних випадках:

 • блоки розташовані в важкодоступних місцях;
 • роботи проводяться вночі або у не робочі години;
 • потрібен виклик промислового альпініста.

Ціни компанії Кліматехнік на технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі:

При необхідності виконання робіт висотою понад 4,5 метри до вартості робіт додається 300 грн за виїзд з великою драбиною до 9,5 метри.

обслуговування кондиціонерів

Головні причини своєчасно проводити ТО

5 причин, за якими необхідно проводити технічне обслуговування кондиціонера:

 1. При активному використанні кондиціонера найдрібніші частинки сміття та пил з приміщення потрапляють в кімнатний блок, засмічують фільтри, «забивають» вентилятор. Кондиціонер починає «погано дути».
 2. Засмічується дренажна система, що може привести до протікання конденсату з внутрішнього блоку на стіни і предмети, що знаходяться в приміщенні нижче кондиціонера.
 3. Вологе середовище брудного теплообмінника є живильним середовищем для появи і розмноження хвороботворних грибків та бактерій.
 4. Користувачі забитого пилом кондиціонера поступово відчують, що він вже не так добре справляється зі своїм завданням, як раніше. Можуть проявитися неприємні запахи, підвищений шум і так далі.
 5. Навіть у нормально працюючого кондиціонера відбувається «нормований» витік фреону з причин, які пов’язані з його фізичними властивостями. Нормою вважається втрата близько 5% загального обсягу фреону протягом року.
обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі

Що може буде з кондиціонером без ТО?

Частинки пилу і дрібного сміття покривають теплообмінники блоків кондиціонера «шубою», за чого знижується тепловіддача та продуктивність компресора. Кондиціонер «погано охолоджує» та починає працювати з підвищеним навантаженням. В результаті перегрівається кілька разів і виходить з ладу компресор.

І найчастіше це відбувається саме тоді, коли кондиціонер нам особливо необхідний – в літню спеку. З огляду на термін поставки компресора від виробника і завантаженість сервісних центрів в спекотну пору року, термін ремонту може затягнутися до одного місяця.

Тому своєчасно замовляйте технічне обслуговування кондиціонерів у Запоріжжі, щоб позбутися неприємностей та продовжувати насолоджуватися приємним кліматом у будь-який час.