Компанія Кліматехнік пропонує здійснити заправку кондиціонерів у Запоріжжі, яку робитимуть досвідчені фахівці. Ми гарантуємо якісний сервіс та кращі ціни на ринку. Працюємо як по місту Запоріжжя, так і по області.

заправка кондиціонерів у Запоріжжі

Навіщо потрібно заправляти кондиціонер?

У зв’язку з тим, що кондиціонер сам не виробляє холод та тепло, а служить лише для перенесення теплової енергії, допомагає йому в цьому холодоагент. Всі ми знаємо його як фреон. У інструкціях до різних моделей кондиціонерів нас запевняють, що щорічний витік фреону становить 8-10%. Такий витік у принципі вважається нормою. Це як раз одна з причин, чому рекомендовано робити технічне обслуговування техніки один раз на рік.

Хоча наші монтажники і доводять, що даний фактор можна звести до мінімуму та зовсім уникнути витоку хладогенту, перевіряти показник заправки потрібно регулярно. Несвоєчасне виявлення витоку значно скорочує експлуатаційний ресурс техніки. Причому ситуація може погіршитися навіть до поломки обладнання.

заправка кондиціонерів

Як зрозуміти, що пора заправити кондиціонер?

Ознаки нестачі хладагента:

  • показує помилку на дисплеї;
  • погіршення продуктивності роботи техніки;
  • підвищений шум та (або) вібрація при роботі у зовнішньому блоці;
  • обмерзання внутрішніх частин кондиціонера (найчастіше замерзають латунні з’єднувальні крани на зовнішньому блоці).

Також звертаємо вашу увагу, що у наш час тільки в побутових системах використовується 3 різних види холодоагенту. Один з них (R410a) є двокомпонентним і не підлягає заправці, тому робиться тільки повна заміна. Інший холодоагент (R32) зовсім має властивість займатися. Це ще раз говорить про необхідність довірити цю процедуру професіоналам. Компанія Кліматехнік якісно виконає заправку кондиціонерів у Запоріжжі та надасть гарантію на виконану роботу.