Яка побутова техніка є найважливішою у будинку? Багато хто дасть відповідь – холодильник і пральна машина. Це справді так, адже без пральної машини життя було б дуже важким. А ось сучасна техніка може гарантувати якісне прання речей з будь-якої тканини, достатньо лише вибрати відповідний режим.

Однак після придбання пральної машинки у щасливих власників нерідко виникають проблеми, пов’язані з її підключенням. Від банальної відсутності часу і необхідного для підключення інструменту, до неможливості зробити підключення через відсутність самих точок підключення. Це точка подачі холодної води, точка зливу брудної води та джерело живлення 220В.

Підключення пральних машин у Запоріжжі

Помилки при підключенні можуть призвести до протікання води, вібрації при роботі техніки та інших неприємностей.

Уникнути таких неприємностей допоможуть фахівці компанії Кліматехнік. Їх досвід та професіоналізм забезпечать правильну роботу пральної машинки протягом багатьох років. Від вас потрібно лише заздалегідь визначити місце встановлення та надати майстру свободу дій. Решту він зробить сам.

Установка и ремонт стиральных машин в Запорожье

Співробітник компанії зможе підключити пральну машину до водопроводу, каналізації, електромережі, та відрегулює щільність прилягання ніжок до поверхні підлоги, щоб уникнути вібрації. Також майстер здійснить тестовий запуск і дасть кілька порад щодо правильного користування пральною машинкою, щоб вона прослужила весь передбачений виробником термін.

Чому варто довірити монтаж майстру Кліматехнік?

Пам’ятайте, що правильне встановлення та підключення пральної машини забезпечує не тільки якісну роботу техніки, але й відчутно збільшує термін її експлуатації.

Професійне ставлення до справи та багатий досвід співробітників Кліматехнік гарантує надійність та ефективність в експлуатації пральної машини з нашою установкою. Усі роботи з встановлення та монтажу робляються тільки під чуйним контролем замовника, після погодження вартості робіт та місця встановлення.

Майстерня комфорту Кліматехнік – це насамперед відповідальні та кваліфіковані фахівці у своїй галузі, що володіють необхідним інструментом та набором навичок для встановлення техніки. Ваш комфорт у наших руках.

Дізнатися актуальні ціни на установку можна за кнопкою нижче:


Ремонт пральних машин у Запоріжжі

З появою проблем у роботі пральної машини, найвигідніше полагодити її, звернувшись до наших майстрів. Досвідчені фахівці компанії Кліматехнік зроблять точну діагностику, виявлять несправність та зможуть відремонтувати машину в домашніх умовах.

ремонт стиральных машин в Запорожье

Ми робимо ремонт побутових автоматичних пральних машин у Запоріжжі та області з виїздом майстра додому. Якщо ваша машинка зламалася, дзвоніть нам, і ми гарантуємо вам гідне обслуговування та застосування якісних деталей за прийнятними цінами.

Для того, щоб зробити ремонт пральних машин вдома, потрібні досвід та знання, які є у наших майстрів. Розуміння технічної складової схемотехніки та уявлення принципу роботи побутових машин дозволяє здійснити відновлення працездатності несправного механізму або електронного компонента у схемі протягом короткого часу.

Чи варто робити ремонт?

Середній термін служби пральної машини-автомат – приблизно 7 років. Оскільки виробники не зацікавлені у ремонті, вони дають гарантію на виріб лише 1 рік. Також для здешевлення техніки виробники все частіше використовують одноразові деталі, які не можна відремонтувати, а лише замінити на нові.

Заради справедливості варто зазначити, що не завжди ремонт пральної машини є доцільним. Підтримка запасних частин виробником також має свій термін випуску. Тому тільки діагностика з подальшою видачею акта дефектування зможе дати вам справедливу відповідь щодо доцільності цього ремонту.

Ціни на обслуговування та діагностику пральної машини:


Як відбувається ремонт?

Насамперед наш спеціаліст приїжджає на місце та оглядає техніку. Далі він робить діагностику та виявляє несправність. Через наявність великого досвіду в ремонті пральних машин майстер може відразу назвати орієнтовну вартість майбутніх ремонтних робіт.

Після цього співпраця з нами може продовжитися у двох напрямках:

  1. Ви відмовляєтесь від подальшого ремонту. У такому разі вам на руки видається акт дефектації, а ви оплачуєте зроблену діагностику.
  2. Якщо орієнтовна сума ремонту вас влаштовує, наші майстри приступають до ремонту. Сума за діагностику у разі не враховується.

Примітка. Якщо техніка вбудована, потрібно додатково оплатити монтаж та демонтаж із важкодоступних місць та її розбирання.