Компанія Кліматехнік здійснює професійний монтаж кондиціонерів у Запоріжжі та області. Працюємо з технікою від різних виробників, та здійснюємо монтаж у житлових і нежитлових приміщеннях. Додатково надаємо весь спектр послуг з обслуговування кліматичної техніки будь-якої складності.

Звернувшись у компанію Кліматехнік, ви гарантовано можете розраховувати на бездоганний сервіс і оперативне виконання всіх робіт по установці будь-яких спліт-систем. Завдяки професіоналізму наших майстрів, ваш кондиціонер прослужить без ремонту та збою у роботі не один рік.

монтаж кондиціонерів у Запоріжжі

Що ми пропонуємо?

Ми здійснюємо монтаж кондиціонерів у Запоріжжі таким чином, щоб підсумковий результат не впливав на інтер’єр і не перевищував допустимий шумовий поріг для зручності мешканців та їх сусідів. Кондиціонер, встановлений нашими майстрами, відводить конденсат і ефективно справляється з виведенням тепла, а його розташування зробить подальшу чистку або ремонт ще простішим. Для стандартного монтажа кондиціонера, який триває приблизно 3 години, достатньо організувати вільний доступ до вікна і ділянки стіни, на якій буде розташовано блок апарату.

Нестандартне встановлення кондиціонера відрізняється деякими складнощами у робочому процесі і більш високим цінником за послуги майстрів. Ми оперативно проводимо всі види робіт:

 • кріплення внутрішнього або зовнішнього блоку в нестандартному місці;
 • прокладання комунікацій або їх подовження в створеному поглибленні.

При уявній простоті установки кондиціонера, це досить складний процес, що вимагає спеціальних знань, навичок та певного набору інструментів. Тому краще довірити його монтаж справжнім професіоналам. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які зроблять монтаж вашого кондиціонера якісно, ​​надійно, у зручний час та з гарантією якості.

Всі наші бригади максимально укомплектовані для швидкого подолання нестандартних рішень у ході монтажу, тому немає необхідності у попередньому виклику інженера для розробки схеми установки обладнання.

Ціни

Вартість монтажних робіт залежить від декількох умов:

 1. Тип кондиціонера.
 2. Потужність кондиціонера.
 3. Довжина фреонової магістралі.
 4. Місця монтажу.
 5. Складнощі монтажу з додатковим обладнанням.

У вартість стандратного монтажу кондиціонера входить:

 • доставка кондиціонера на об’єкт;
 • підйом на поверх (при працюючому ліфті);
 • 3 метра фрионотраси;
 • монтажні кронштейни (пара);
 • один отвір у стіні;
 • монтаж зовнішнього і внутрішнього блоків без застосування спеціального обладнання (автовишка, альпініское спорядження, ліси);
 • підключення до мережі електроживлення стандартним електрошнуром;
 • налагодження та перевірка працездатності кондиціонера;
 • проведення інструктажу згідно користування кондиціонером.

В установку не входить:

 • штроблення стін;
 • використання автовишки;
 • альпіністські роботи;
 • використання декоративного короба;
 • подовження живильного проводу кондиціонера.

Монтаж спліт-системи у Запоріжжі

Настінна спліт-система – це найбільш популярний тип побутових кондиціонерів. Через невисокий рівень шуму, її використання ідеально підходить для житлових приміщень: квартири та заміського будинку. Монтажні роботи можливо провести після закінчення ремонту.

портфоліо 6

Монтаж мульти спліт-системи у Запоріжжі

Мульти спліт-системи встановлюються в приміщеннях, де немає можливості встановити велику кількість зовнішніх блоків і необхідна велика довжина міжблочних комунікацій. Типи внутрішніх блоків можна встановити різні. Основна складність монтажу полягає у проведенні довжини комунікацій: від одного зовнішнього до всіх внутрішніх блоків. Закладка відбувається, як правило, на стадії ремонту.

портфоліо 1

Монтаж касетної спліт-системи у Запоріжжі

Касетна спліт-система – тип побутового кондиціонера. Найчастіше її використовують в офісах, спортивних та фітнес-клубах. Основна ії перевага полягає в тому, що повітря подається в кожен куточок приміщення – через чотири отвори для виходу повітря. За рахунок цього знижується інтенсивність повітряного потоку і підвищується комфортність для людей. Монтаж здійснюється під фальш-стелею, тому залишається видна тільки її декоративна плоска панель.

Монтаж канальної спліт-системи у Запоріжжі

Канальна спліт-система – тип обладнання, який вигідний тим, що кріпиться під стелею. При цьому ховається весь внутрішній блок і зовнішній вигляд приміщення залишається в колишньому вигляді. В основному встановлюється в котеджах та заміських будинках. Монтаж відбувається на стадії ремонту. Можливо зробити розводку воздухоканалів по всьому приміщенню для його рівномірного охолодження.

ремонт кондиціонерів у Запоріжжі

Монтаж напольно-стельових кондиціонерів у Запоріжжі

Напольно-стельові кондиціонери, як правило, використовуються в ресторанах, в продуктових магазинах та в приміщеннях, де немає можливості встановити кондиціонер під стелю. Має сильну інтенсивність повітряного потоку, за рахунок чого охоплює великий простір. Добре встановлювати в коридорах, так як він ідеальний для охолодження довгого вузького простору. Монтаж можливий як під час, так і після ремонту.