Установка водонагрівача у квартирі, будинку чи офісі – оптимальне рішення за необхідності забезпечення комфорту у разі відключення чи відсутності гарячої води. Бойлер можна використовувати як головне або допоміжне джерело гарячого водопостачання. Фахівці нашої компанії виконають монтаж бойлера накопичувального або проточного типу під ключ, допоможуть на стадії його вибору, щоб повністю задовольнити ваші потреби.

Наші співробітники мають достатній досвід і усі необхідні інструменти, щоб швидко і якісно встановити водонагрівач.

Підключення бойлерів у Запоріжжі

Майстерня комфорту Кліматехнік пропонує кілька послуг з підключення водонагрівачів:

  1. Підключення бойлера до готових точок. Ця послуга має на увазі навішування бойлера, підключення запобіжного клапана і шлангів, підключення в існуючу мережу та перевірку всіх з’єднань на протікання.
  2. Підключення бойлера без готових точок підключення під ключ. Такий тип монтажу актуальний, якщо замовник спочатку не планував встановлення бойлера і не подбав про точки, куди він буде підключатися. У такому разі, крім зазначених вище робіт, додається розведення та паяння пластикових труб та різних фітингів. Також можливе прокладання дроту, встановлення захисного автомата або розетки.

Ми робимо монтаж будь-якої складності і готові встановити обладнання будь-якої фірми. На виконану роботу даємо гарантію.

Актуальний прайс за послуги:


Ремонт бойлерів у Запоріжжі

Побутові водонагрівачі (бойлери) у заміських будинках та у багатоквартирних будинках у межах міста давно стали звичайним явищем. До цього, безсумнівно, підштовхує зручність використання подібних пристроїв і вартість централізованого гарячого водопостачання. Гаряча вода може бути негайно доступна для побутових та гігієнічних потреб.

Монтаж и ремонт водонагревателей в Запорожье

На жаль, ці прилади не позбавлені недоліків і схильні до поломок, як і інші побутові пристрої. Спеціалісти компанії Кліматехнік готові виконати ремонт та провести чищення бойлерів за доступними цінами у Запоріжжі та області.

Як відбувається ремонт?

Якщо ваш бойлер перестав забезпечувати вас гарячою водою, наші майстри готові допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем.

Ремонт електричних бойлерів починається з діагностики приладу та визначення поломки. Швидше за все, зламану деталь потрібно буде замінити. Також, у разі сильного відкладення нагрівального елемента та бака накипом, знадобиться чищення бойлера. Майте на увазі, деякі деталі доведеться купувати спеціально для вашої моделі бойлера, що займе деякий час.

Актуальний прайс за ремонт обладнання:


Профілактика поломок

Основним профілактичним заходом може стати регулярне технічне обслуговування у вигляді заміни магнієвого анода та чищення тенів від накипу. Регламентні терміни профілактики бойлера загалом становить 1 рік. Це допоможе уникнути раптових поломок та перебоїв із гарячою водою.

Чому варто довіритися нам?

Наші переваги:

  • Здійснюємо ремонт бойлерів різних брендів.
  • Наші фахівці зроблять ремонт та чищення бойлера за доступними цінами.
  • Наші майстри мають багатий досвід і знання для ремонту будь-якої складності.