Компанія Кліматехнік професійно займається монтажем, ремонтом і обслуговуванням кондиціонерів по місту Запоріжжя та області. Досвідчена команда фахівців з тринадцятирічним досвідом у сфері ОВиК (опалення, вентиляція і кондиціювання) гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта та високу якість виконаних робіт.

klimatehnik logo2

Співробітники фірми готові взятися за проекти будь-якої складності і реалізувати їх в точно встановлені терміни. Кліматехнік працює виключно на якість, так як дорожить своєю бездоганною репутацією. Ми завжди готові проконсультувати наших клієнтів по будь-яким питанням і швидко вирішити їхні проблеми з гарантією високої якості виконаних робіт.

Крім цього, ми готові запропонувати комплексний підхід до ефективного вирішення будь-яких завдань. Під ключ виконаємо повний цикл робіт: від підбору обладнання, його постачання і монтажа, до подальшого обслуговування та ремонту будь-якої складності. Працюємо виключно з перевіреними постачальниками і надійними витратними матеріалами.

Робочі бригади сформовані з кваліфікованих фахівців, які мають всі необхідні допуски і дозвільні документи. Це дозволяє їм в стислі терміни якісно виконувати будь-які обсяги робіт і при цьому мати справу з обладнанням різних виробників.

Всі співробітники Кліматехнік їздять підтверджувати свою кваліфікацію на щорічну всеукраїнську виставку Climafest Ukraune. Там вони проходять як теоретичне тестування на знання процесів роботи, так і практичний чемпіонат на якісне виконання і швидкість монтажу обладнання. Знайомляться з новими брендами і постачальниками на ринку України, беруть на озброєння сучасні технології, які потім можна використовувати для вирішення різних завдань. Все це в сукупності дає нам можливість бути на передовій лінії в своїй сфері і успішно застосовувати отриманий досвід для досягнення кращих результатів.

Касьян Павел
Касьян Павел – керівник компанії Кліматехнік

Управляє компанією Кліматехнік професіонал своєї справи – Касьян Павел. Свій шлях від простого майстра до керівника компанії він почав в 2008 році. Великий досвід роботи в своїй сфері і знання, як працює ринок, дозволило йому зібрати команду професіоналів, об’єднавши їх однією метою – стати лідерами в своєму напрямку і надавати клієнтам завжди якісний сервіс.

Професіоналізм керівника підтверджується відповідними сертифікатами. З деякими з них ви можете ознайомитися особисто:

сертифікат 1

НАШІ РЕКВІЗИТИ

ФОП Касьян Павло Анатолійович
69106, м. Запоріжжя, вул. Павлокічкаська 53/4
ЄДР № 2001030000000112464 від 04.03.2021
ИНН 3151813639
р/р UA313133990000026004030204671
Запорізьке РУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
e-mail: ktzpua@gmail.com
tel: +380504212070