Фахівці компанії Кліматехнік не радять доводити кліматичну техніку до такого стану, коли вона перестає функціонувати. Своєчасно замовляйте технічне обслуговування, щоб уникнути будь-яких проблем з кліматом. А якщо настінний кондиціонер все ж таки вийшов з ладу, теж звертайтеся до нас. Ми виконаємо професійний ремонт кондиціонерів у Запоріжжі будь-якої марки, надамо гарантію на всі виконані роботи, а також допоможемо заощадити ваш час та гроші.

ремонт кондиціонерів у Запоріжжі

В процесі роботи кліматичне обладнання піддається серйозним навантаженням. На поверхні компресора накопичується пил, бруд і грибок. Крім того, постійні вібрації призводять до ослаблення кріплень, а випаровування холодоагенту є причиною прискореного зносу вузлів. Якщо не проводити технічне обслуговування, поломок не уникнути. Але навіть якщо обладнання все ж вийшло з ладу, не поспішайте купувати нове, в більшості випадків його можна полагодити.

Коли потрібно викликати майстра по ремонту кондиціонерів?

Перепади напруги, неправильний монтаж або експлуатація та нерегулярне обслуговування призводять до поломок. Некоректна робота кліматичного обладнання проявляється характерними ознаками:

  • появою неприємного запаху в приміщенні;
  • недостатнім охолодженням повітря;
  • занадто гучною роботою приладу;
  • виділенням рідини;
  • обмерзанням зовнішнього або внутрішнього блоку.

Несправний прилад може не вмикатися чи не працювати в певному режимі.

Компанія Кліматехнік швидко та якісно робить ремонт кондиціонерів у Запоріжжі. Досвіду і кваліфікації наших майстрів досить для швидкого усунення навіть самих складних поломок. Ми професійно займаємося ремонтом побутових кондиціонерів у Запоріжжі та області. Тому якщо ви помітили одну або декілька з перерахованих вище поломок, вимкніть кондиціонер і зателефонуйте нам. Ми якомога швидше прибудемо до вас додому або в офіс, якісно та недорого виконаємо терміновий ремонт. Подальша експлуатація несправного обладнання може призвести до повного його виходу з ладу.

ремонт кондиціонерів Запоріжжя

Які роботи ми виконуємо?

Ми виконуємо будь-який ремонт кондиціонерів у Запоріжжі на дому. До переліку наших робіт входить:

  1. Обслуговування фреонової траси. Витік холодоагенту призводить до того, що обладнання перестає охолоджувати. Ми швидко усунемо протікання, що виникло через втому металу або механічних впливів, опрессуем систему, продуемо азотом або завальцуем з’єднання.
  2. Ремонт зовнішнього блоку спліт-системи. Цей вузол найбільше страждає від впливу зовнішніх факторів. В нього потрапляють опади, комахи, вуличний пил та пух. Чим нижче поверх, тим під більше навантаження він підпадає.
  3. Заміна або перепайка плати. Електронний блок управління часто виходить з ладу в результаті перепадів напруги, попадання вологи або механічного впливу. Ми замінимо електронні  компоненти, що вийшли з ладу. А саме: запобіжники, реле, конденсатори та трансформатори. Також відновимо перегорілі доріжки плати після короткого замикання та виконаємо перепрошивку модуля.
  4. Заміна або відновлення компресора. У більшості сучасних кондиціонерів встановлені герметичні компресори, які не підлягають розбиранню та ремонту. При заміні вузла потрібно відкачати фреон, впаяти новий нагнітач та заправити систему холодоагентом.
  5. Ремонт внутрішнього блоку. Цей вузол пропускає через себе величезний обсяг повітря з пилом, брудом, бактеріями та шерстю тварин. В результаті він засмічується. У простих випадках можна обійтися очищенням блоку і дозаправкою, але іноді потрібна повна заміна або ремонт вентилятора.

Скільки коштує ремонт кондиціонерів у Запоріжжі?

Вартість ремонту побутових кондиціонерів залежить від моделі обладнання, типу і характеру поломки. На всі роботи ми даємо гарантію. Точну ціну ремонту домашнього кондиціонера озвучить наш майстер після проведення діагностики.

Також ви можете побачити наш актуальний прайс на послуги: